Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Lig Puan Durumu

Fikstür

Bize Yazın

Ege Beşiktaş Kongre Üyeleri Derneği olarak sizin düşünleriniz bizim için değerlidir. Lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşınız.
E-posta:
Konu:
Mesajınız:
5+2=? Lütfen soruyu cevaplayınız.

EGE BEŞİKTAŞ KONGRE ÜYELERİ DERNEĞİ

01 ARALIK 2014 - Ege Beşiktaş Kongre Üyeleri Derneği ve İzmir Beşiktaşlılar Derneği tarafından organize edilen dernekler toplantısı Sayın Fikret Orman ve Sayın Selçuk Kaynarkan katılımları ile, İzmir Swiss Otel’ de gerçekleştirildi.

26 dernek başkanı ve üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Taraftar ve Dernekler Sorumlumuz Selçuk Kaynarkan, yeni yönetim kriterleri ve değişen bazı yönetmelik maddeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
 
Başkanımız Fikret Orman, katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı ve Vodafone Arena inşaatı ile Futbol Takımımız hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Daha sonra Başkanımız Fikret Orman, İzmir Beşiktaşlılar Derneği katkıları ile Kınık ilçesİ Köseler köyünde inşa edilen ilkokul ve lojmanın açılışını yetkililer, bölge halkı ve çocuklarla birlikte gerçekleştirdi.